Secció Natació CNLH

Escola de Natació


Temporada 2017/2018

natacio-escola-2016-2017

Esportistes

Iniciació

Adai Gazulla Ulloa
Axel Valle Venegas
Claudia Ponsetti Moreno
Dídac Marco Perera
Fran Mínguez Mazabuel
Ignacio Minguez Mazaguel
Jymi Pangay
Lady Sherlock Vargas
Mia Alexandra Olayo Macas
Mar Descalzi Juan
Míriam Cabello Arias
Nahuel González Gutiérrez
Pau Bravo Rosell

Pre-Benjamí

Claudia Oto Raya
Daniela Rodrìguez Hernández
Diana Amal Feliz Chipe
Fernanda Isabel Maldonado Medinacelly
Gael Cruz Alcántara
Guillem Ocaña Mañé
Héctor David Delgado Pico
Isona Puig Rofes
Iván García Botia
Jana Peidro Patón
José García Avellaneda
José Ignacio Carrillo Escobar
Luis Santiago Carrera del Rio
Marcel Molina García
Mario García Martín
Martí Cabello Arias
Matheu Marín Calvache
Nil López Díaz
Pau Gómez Borrero
Pol Descalzi Juan
Víctor López de La Rosa
Zaida Navarro Calleja

Benjamí

Aldara Grandal Gil
Alexia Mendoza Flores
Andrea Romero Montes
Aura Blanco Ardanuy
Benya Mattig
Berta Martín Susin
Bertha Sánchez Rubio
Claudia Valle Venegas
Danna Cecilia Martínez Delgado
Éric Sánchez Hurtado
Inés García Botia
Irati Casas Martínez
Iria Gazulla Ulloa
Júlia Ponseti Moreno
Laia Puig Rofes
Lorena Castaño Fernández
Lucía Murias Vázquez
Manel Jhesua Carrillo Villarroel
María Casillas Moreno
Maria Paula Castañeda Torres
Mario Xalmet Hernandez
Marlon Josep Vargas Mendoza
Martina Ruiz Gaona
Nerea Reguant Reinon
Pau Cabero Castro
Paula Arias Hermoso
Sandra Villar Bogas
Víctor Rodríguez de Oliveira

 
Entrenadors:

Joaquin Belza
Merche García

 

Resultats Benjamí i Pre-Benjamí 2018/2019

1a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2018/2019 · Resultats Individuals
1a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2018/2019 · Resultats Relleus
1a Jornada Lliga per Equips Pre-Benjamina 2018/2019

Resultats Benjamins

1a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
1a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
2a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
2a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
3a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
3a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
4a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
4a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
5a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
5a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
6a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
6a Jornada Lliga Catalana Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus

Resultats Pre-Benjamins

1a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
1a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
2a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
2a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
3a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
3a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus
4a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Individuals
4a Jornada Lliga Catalana Pre-Benjamina 2017/2018 · Resultats Relleus

Resultats Jocs Escolars

1a Jornada Jocs Escolars 2018 · 03/02/17 · CN L’Hospitalet · Resultats Individuals
2a Jornada Jocs Escolars 2018 · 24/02/17 · AESE · Resultats Individuals
3a Jornada Jocs Escolars 2018 · 14/04/17 · CN L’Hospitalet · Resultats Individuals
4a Jornada Jocs Escolars 2018 · 28/04/17 · AESE · Resultats Individuals

Resultats Trofeus

Trofeu Mercat del Ram de Vic · 07/04/18 · CN Vic-ETB

 

Horaris entrenament

 
DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabte
17:30 a 18:3017:30 a 18:3017:30 a 18:3017:30 a 18:3017:30 a 18:30 
18:30 a 19:3018:30 a 19:3018:30 a 19:3018:30 a 19:3018:30 a 19:30 
Menu